گیت های تردد

گیت های تردد

امروزه نیاز به نظارت و کنترل تردد جهت مکان های عمومی، سازمان ها و مراکز بهداشتی و درمانی که تردد زیادی در حال وقوع است، بوسیله گیت های اکسس کنترل انجام می شود. گیت کنترل تردد بمنظور حفظ حریم سازمانی بسیار کاربردی می باشد که با صرف هزینه مناسب با ایده سرمایه گذاری بلند مدت مزیت های حفاظتی، کنترلی و مالی بسیار زیادی برای مجموعه ها خواهد داشت.

گیت های کنترل تردد بر ورود و خروج افراد با لحاظ سطح دسترسی آن ها به مکان خاص نظارت دارد و از ابزارهای دقیق و امن نظارتی برای مدیران حراستی محسوب می گردد. به معنای دیگر مشخص می کند، که چه کسی در چه زمانی مجاز به ورود و یا خروج به مکان های مشخص می باشد. 

امور مدیریتی-نظارتی نیاز به ابزار دقیق دارند تا شما را در رسیدن به اهداف سازمان تان، کمک کنند. محصولات متنوع گیت کنترل تردد در کنار استفاده از ریدر و نرم افزار مناسب این امکان را به شما می دهد که قدرت انتخاب بیشتری جهت اعمال نظم مجموعه و همچنین بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع داشته باشید.

از کاربردهای گیت های اکسس کنترل می توان به مدیریت کنترل تردد افراد در مکان های پر تردد همانند ایستگاه های مترو، ورزشگاهها، مراکز تجاری و ادارات دولتی و در مکانهای خاص امنیتی اشاره نمود. ساختار سیستم گیت حراستی و گیت کنترل تردد، ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و بوسیله نرم افزارهای ویژه کنترل تردد که براساس نیازهای مشتری طراحی شده، مدیریت می شوند. 

تجهیزات پیشرفته گیت شامل حسگرهای قوی، کنترلهایی اکسس کنترل ، بردهای الکترونیکی ، نمایشگرها و غیره می باشد.

گیت تردد خوب باید ویژگی­‌های زیر را داشته باشد:

 - مقاوم در برابر تکانه

- مقاوم در برابر فرسایش طبیعی از داخل و خارج

- مقاوم در برابر ضربه

- بادوام در برابر استفاده­‌ی طولانی­ مدت

 

بر این اساس و با توجه به حجم عبور و مرور، اهمیت احراز هویت افراد و اولویت در شناسایی و ثبت تردد‌ها  این محصولات در دسته‌بندی زیر به بازارعرضه شده‌اند.    

            

 

گیت های تردد