راهکار جامع اطلس حضور و غیاب همراه

راهکار جامع اطلس حضور و غیاب همراه

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب

اگر سازمان شما محیطی عملیاتی است و پرسنل شما دسترسی به کامپیوتر ندارند (مانند معادن، کارخانه ها، فروشگاه ها و ...) و به دنبال سهولت در مشاهده میزان مرخصی، اضافه کاری، اطلاعات حضور و غیاب و همچنین درج آسان و سریع ماموریت و مرخصی خود در هر لحظه و مکان می باشید بهترین روش استفاده از اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب است. با این روش مدیران سازمان از طریق Notification از درخواست های ثبت شده پرسنل مطلع و در یک نگاه از اطلاعات تردد و کارکرد کارمندان خود آگاه میشوند.

گزارش کارکرد ماهیانه

پرسنل می توانند از طریق اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب همراه گزارش کارکرد ماه های مختلف خود را به صورت نمودار روزانه و ماهانه مشاهده نمایند و در صورت وجود مشکل در گزارش کارکرد خود نسبت به ثبت درخواست و اصلاح آن اقدام نمایند.

درخواست ها

پرسنل میتوانند در کمترین زمان درخواست های ثبت شده خود را در این قسمت مشاهده نموده، همچنین عملیاتی مانند حذف، لغو و مشاهده مراحل جریان و جزییات درخواست را انجام دهند.

mobile app time attendance

کارتابل

در این بخش مدیران به آسانی قادر به مشاهده درخواستهای پرسنل خود اعم از مرخصی، ماموریت، اضافه کاری و ... همچنین اعمال نظر (تایید، رد و یا حذف) آن میباشند و در بخش تاریخچه میتوانند درخواست های قبلی هر کارمند را مشاهده نمایند.

مانده مرخصی

یکی از دغدغه های کارمندان آگاه بودن از میزان مرخصی خود می باشد در این بخش از نرم افزار میتوان با یک نگاه از میزان مانده مرخصی و مرخصی تا پایان سال با خبر شد.

داشبورد

این بخش نشان دهنده نمای کلی از گزارشات کارکرد ماه جاری، ماه قبل و درخواست های ثبت شده پرسنل می باشد.

امکانات ویژه مدیران

مدیران سازمان ها عمدتا با کمبود وقت مواجه هستند و پروسه بررسی درخواستهای پرسنل در زمان مقرر و مدیریت حضور و غیاب ایشان از چالش های ایشان به شمار می رود، از طریق اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب مدیران می توانند:

داشبورد مدیریت

مدیران علاوه بر مشاهده کارکرد ماه جاری و ماههای قبل و وضعیت درخواست های خود میتوانند به طور لحظه ای از نمودار وضعیت حضور پرسنل تحت مدیریت خود مطلع شوند.

پرسنل تحت مدیریت

مهمترین بخش برای مدیران در اختیار داشتن وضعیت کارکرد پرسنل می باشد. در این بخش شاهد کلیه اطلاعات کارکرد پرسنل خواهید بود.

اطلاع رسانی

با توجه به مشغله های روزمره افراد، قابلیت مهم اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب، اطلاع رسانی از طریق Notification به کاربران می باشد. براساس تنظیمات انجام گرفته برای هر پرسنل در نرم افزار اطلس، این اپلیکیشن میتواند Notificationهای مختلفی را از اطلاعات کارکرد، نواقص آن و آیتم های بررسی نشده کارتابل مدیران را اطلاع رسانی کند.

ثبت تردد با استفاده از موقعیت جغرافیایی

با استفاده از این راهکار سازمان ها میتوانند بدون صرف هزینه های گزاف به منظور تهیه ی دستگاه های سخت افزاری، اقدام به ثبت ورود و خروج پرسنل نمایند. در این راهکار مدیر سیستم با استفاده از موقعیت جغرافیایی مکان های مورد نظر، اقدام به تعریف دستگاه مجازی می نماید و پرسنل با قرار گیری در این نقاط امکان ثبت تردد از طریق اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب را دارا میباشند.

 

ثبت تردد با دستگاه حضور و غیاب اطلس

دستگاه حضورغیاب اطلس با طراحی نوین و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا جایگزین مناسبی برای دستگاه های حضور غیاب بایومتریک می باشد که استفاده از آن با حفظ امنیت و سرعت فرآیند، موجب کاهش هزینه ها می شود.در این راهکار سازمان ها و کسب و کارها می توانند دستگاه حضور و غیاب اطلس را به راحتی در مکان مورد نظر خود نصب و یا جا به جا نمایند و پرسنل با حضور در محدوده مجاز دستگاه از طریق اپلیکیشن ترددهای خود را ثبت نمایند. استفاده از تکنولوژی های جدید و الگوریتم های پیچیده رمزنگاری بستری امن را برای استفاده کسب و کارها از این راهکار فراهم نموده است.

جهت دانلود بروشور اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب کلیک نماید

اپلیکیشن موبایل حضور و غیاب، اپلیکیشن حضور و غیاب