معرفی غدیر

معرفی غدیر

شركت طرح و پردازش غدير در سال ۱۳۸۲ تاسيس شد و در اولين گام اقدام به سرمايه گذاري و خريد واحد سيستم هاي ويژه شركت معظم پرورش داده ها نمود. اين اقدام باعث شد تا ۱۷ سال تجربه موفق شركت پرورش داده ها در زمينه طراحي، توليد و ارائه سيستم هاي حضوروغياب، كنترل رستوران، كنترل تردد، كنترل پاركينگ و ... به اين شركت انتقال يابد. در اين سالها تلاش كرديم تا با كمك همكاران متخصص و حرفه اي، علاوه بر ارائه خدمات با كيفيت و كسب رضايت مشتريان به ارتقاء تكنولوژي و سطح كيفي و كمي محصولات خود بپردازيم تا آنجاكه در سال ٩٥ از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري بعنوان شركت دانش بنيان احراز صلاحيت شده و هم اكنون به لطف خدا در حوزه هاي مختلف نرم افزاري و سخت افزاري شاهد اتفاقات بزرگ و پيشرفتهاي چشمگيري هستيم .

أخذ نمایندگی رسمی شرکت سوپریما (Suprema) کره جنوبی از ديگر رويدادهاي مهم اين شركت طي ١٠ سال گذشته بوده كه باعث گسترش سطح محصولات و خدمات در بين سازمانها و ارگانهاي بزرگ گرديده است.

افتخار مي كنيم تا كنون به عنوان يكي از شركتهاي پيشرو در زمينه اتوماسيون اداري، با بيش از ۳۰۰۰ سازمان خصوصي و دولتي همكاري نموده ايم.

هم اكنون شبكه گسترده فروش و خدمات پس از فروش ما با بيش از ۴۰ نمايندگي فعال در سراسر ايران آماده خدمت رساني به مشتریان می باشد.