حضور شرکت طرح و پردازش غدیر در نمایشگاهITE 2021

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران در روزهای ۲۳ام و ۲۴ام دی‌ماه همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در هتل اسپیناس پالاس برگزار می‌شود.


در این نمایشگاه موضوعاتی همچون نئوبانک‌ها، کیف الکترونیکی‌پول، هویت دیجیتال، نسل جدید کربنکینگ و تحول دیجیتال، چالش بورسی شدن استارتاپها و خلاء‌های نوآوری در صنعت بانکداری و پرداخت با حضور مدیران و متخصصان بحث و بررسی می‌شود. شرکت طرح و پردازش غدیر هم که فعالیت‌های خود را در حوزه ارائه محصولات احراز هویت از سال 1388 آغاز کرده و افتخار همکاری با بانک‌هایی مانند پاسارگاد، آینده، سپه، دی، مسکن، و بانک مرکزی و ... را دارد، مشابه سال‌های گذشته در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.


لازم به ذکر است امسال شرکت غدیر با بهره‌گیری از گروهی از متخصصان هوش مصنوعی، محصولات بی‌نظیری مانند سیستم احرازهویت پورتابل، سیستم آنالیز چهره سیستم تشخیص و شناسایی مبتنی بر بیومترک چهره و عنبیه و اثرانگشت را به سبد محصولات خود اضافه کرده که بی‌شک دراین نمایشگاه فرصت این را دارد که محصولات جدید خود را که تحولی در بحث احراز هویت هوشمند به همراه دارد به مخاطبان اصلی آن یعنی مجموعه بانکی معرفی‌نماید.

🔶️با توجه به محدودیت‌های بازدید حضوری نمایشگاه امسال؛ از کلیه علاقمندان به شرکت دعوت می‌شود تا از طریق پخش زنده از نمایشگاه بازدید نمایند.🔶️

🔸ششمین نمایشگاه تراکنش ایران را از طریق پخش زنده دنبال کنید. تلویزیون ایران کالا، لنز ایرانسل، سایت‌های مرکز فابا به نشانی:

 

https://zaya.io/8hm0s

https://zaya.io/582k9