مقالات

 • مدیریت منابع انسانی پس از کرونا

  بنظر شما آینده مدیریت منابع انسانی بعد از کرونا چطور خواهد بود؟ در این روزها چالش بزرگ منابع انسانی تامین نیاز سازمان و حفظ سرمایه های انسانی است با توجه به مجموعه شرایط ناشی از کرونا...

  بیشتر بخوانید

 • از مدیریت منابع انسانی چه میدانید؟

  برخی مدیران، بحث منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی را بیشتر به سازمان‌های بزرگ مربوط می‌دانند و چنین وظایفی را در مجموعه‌های کوچک‌تر چندان جدی نمی‌گیرند. گاه در یک شرکت ۲ نفری، یک نفر به سمت مدیریت فروش منصوب می‌شود. اما در یک شرکت بیست نفری...

  بیشتر بخوانید

 • روزهای کاری و تعطیلات در سراسر دنیا

  در بسیاری از کشورها، ساعات کار طولانی با بهره وری بالاتر مقایسه می شود، اما در مقابل، برخی کشورها معتقدند ساعات کار طولانی کارگران باعث افت بهره وری خواهد شد. بنابراین کاهش ساعات حضور در محیط های کاری می تواند منجر به افزایش انگیزه کارگران، غیبت کمتر نیروی کار، کاهش اشتباهات و مسائلی از این دست شود.

  بیشتر بخوانید

 • مقایسه میزان حقوق و دستمزد در کشورهای مختلف اروپایی

  برای همه ما بار‌ها این سوال پیش آمده که به کدام کشور مهاجرت کنیم تا حقوق و دستمزد بالاتری دریافت کنیم. حتی گاهی به این موضوع فکر کرده‌ایم که در کدام سوی جهان کار کمتر و پول بیشتری وجود دارد! همه این خیالات و آرزو‌ها نه تنها برای شما پیش می‌آید بلکه برای تمام افرادی که از شغل و درآمد خود ناراضی هستند نیز قابل درک است.

  بیشتر بخوانید

 • چگونه استرس در محیط کار را کمتر کنیم؟

  استرس در محیط کار  در حالی که در برخی موارد طبیعی است اما اگر بیش از حد باشد می‌تواند در بهره‌وری و عملکرد اختلال ایجاد کند، بر سلامت جسمی و عاطفی و بر روابط و زندگی تأثیر بگذارد. حتی می‌تواند موفقیت یا عدم موفقیت در کار را تعیین کند.

  بیشتر بخوانید