مقالات

 • مزایای بکارگیری هوش مصنوعی در منابع انسانی

  یکی از موضوعات مهم در بحث مدیریت منابع انسانی، هوش مصنوعی است. هوش مصنوعی یک عامل منطقی انعطاف پذیر است که می تواند محیط خود را درک کرده و اقداماتی انجام دهد که شانس موفقیت را در بخش منابع انسانی، به حداکثر برسد.

   

  بیشتر بخوانید

 • بررسی ساعات کاری در کشورهای مختلف

  بسیاری از کشورها با وجود داشتن ساعت کاری پایین دارای اقتصاد نیرومندی هستند. ساعت کاری زیاد علاوه بر آثار مخرب آن بر روی سلامتی کارکنان می تواند باعث استرس بیشتر و کاهش بهره‌وری آن ها نیز بشود.

   

  بیشتر بخوانید

 • بیمه تامین اجتماعی برای شاغلین دورکار کسب و کارهای مجازی

  سامانه بیمه تامین اجتماعی برای شاغلان دورکار کسب‌ و کارهای مجازی امروز (۱۴تیرماه) در مراسمی رونمایی شد. از طریق این سامانه افرادی که در کسب و کارهای مجازی مشغول به فعالیت هستند اما به صورت رسمی به استخدام آن کسب و کار یا پلتفرم در نیامده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای دریافت بیمه اقدام کنند،

  بیشتر بخوانید

 • روش های کاربردی ایجاد انگیزه در بین کارکنان

  انگیزه کارکنان سطحی از انرژی، تعهد و خلاقیت است که کارکنان یک شرکت به آن می‌بخشند. در هر دو صورت رکود یا رشد اقتصادی، پیدا کردن روشی برای انگیزش کارکنان از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت برخوردار است.

   

  بیشتر بخوانید

 • آیا شما با قرارداد آزمایشی آشنایی دارید؟

  قرارداد آزمایشی یا قرارداد موقت؟ مسئله این است!بسیاری از افراد هنگامی که در پی کار هستند با عبارت قرارداد آزمایشی از سوی کارفرما مواجه می‌شوند. با این حال، این که قرارداد آزمایشی چیست و چه شرایطی دارد، موضوعی است که نیاز به بررسی دارد.

   

  بیشتر بخوانید