D_Station

Top of Form

D-Station با فناوری چندگانه بیومتریک ، ترکیبی کامل از فناوری شناسایی اثر انگشت و تصویر برداری هوشمند را با سرعتی باور نکردنی ارائه می نماید.
ویژگیهایی همچون صفحه نمایش لمسی ، بهره گیری از دو سنسور اثر انگشت ، دوربین
هوشمند و سه پردازنده قدرتمند نشانگر طراحی فوق العاده و عملکرد بالای ابین دستگاه می باشد.
این دستگاه پیشتاز نسل جدید سیستمهای کنترل تردد و حضور و غیاب خواهد بود.

D-Station در یکی از حالهای زیر عمل میکند :

1-       حالت ترکیبی بیومتریک ؛ نهایت دقت

به منظور افزایش دقت تشخیص در مواردی که شناسایی اثرانگشت با خطا مواجه میشود یا افرادی که اثرانگشت سالم و قابل تشخیصی ندارند این حالت منحصر بفرد طراحی شده است که همزمان دو اثرانگشت یک نفر بررسی وشناسایی شده و همزمان تصویر فرد بصورت هوشمند ذخیره میگردد .

با فعال کردن این حالت ، افرادی که اثرانگشت ضعیفی دارند براحتی شناسایی شده و دیگر نیازی نیست چند بار اثر انگشت خود را به دستگاه وارد کنند یا از کارت استفاده نمایند .

2-       حالت سریع ؛ سرعت فوق العاده

ترکیب الگوریتم پیشرفته تشخیص اثر انگشت و سخت افزار قدرتمند D-Station با سه پردازشگر موازی ، زمانی کمتر از یک ثانیه را در احراز هویت فرد به ازای 10.000 رکورد  ارائه می نماید.

3-       دو سنسور اثر انگشت ؛ عملکرد به جای دو دستگاه

در مواقعی که ترافیک تردد بالاست D-Station این قابلیت را داراست که بجای دودستگاه عمل نماید .

به این معنی که هرکدام از سنسورهای اثرانگشت بصورت یک دستگاه مستقل عمل نموده و دونفر بصورت همزمان روی یک دستگاه ، تردد خود را ثبت نمایند .

 

 

فناوری چندگانه بیومتریکD-Station  عملکردی فرا تر از سیستمهای بیومتریک معمول دارد. بهره گیری از دو سنسور اثر انگشت و گنجانیدن فناوری تصویربرداری هوشمند بازدهی فوق العاده ای را با خطایی کمتر از 0.001% ارائه می نماید. مجموعه این توانایی ها سازمان را از به کارگیری نیروی انسانی برای تائید هویت افراد بی نیاز می نماید.

 

سه پردازشگر قدرتمند

همه قابلیتهای شگفت انگیزD-station توان خود را از مجموعه سه پردازشگر دریافت می کنند. این سه پردازشگر موازی به دستگاه این امکان را می دهد که سرعت خود را در محاسبه داده های بیومتریک در مقیاس بالا افزایش دهد.

این سیستم شامل دو پردازنده 400MHz و یک پردازنده 667MHz می باشد که در مجموع توان محاسباتی یکپارچه 1.4GHz را ارائه می نماید.

صفحه نمایش Wide LCD لمسی

صفحه نمایش 5 اینچ WVGA لمسی (Touch Screen) با قابلیت نمایش 384.000 نقطه تصویری با زاویه دید 140 درجه ارائه می نماید. این صفحه نمایش مقاوم و دقیق جهت استفاده مداوم در ترافیک تردد بالا طراحی گردیده است که کاربر با بهره گیری از رابطهای زیبا و ساده گرافیکی امکان دسترسی به امکانات سیستم کنترل تردد و حضوروغیاب را خواهد داشت.

از دیگر امکانات این پنل می توان به امکان ارتباط تصویری ، استفاده از پس زمینه دلخواه ، پخش ویدئو ، تابلوی اعلانات و ارائه پیامهای شخصی اشاره نمود.

کنترل تردد مبتنی بر شبکه با POE و WiFi

سیستم کنترل تردد و حضور و غیاب D-station با قابلیت اتصال به شبکه طراحی گردیده است. علاوه بر شبکه های معمول (LAN) قابلیت بهره گیری از شبکه های بی سیم (WiFi) نیز به دلیل کاهش هزینه های سیم کشی و سهولت در استفاده در این دستگاه لحاظ گردیده است.
از دیگر خصوصیات این دستگاه که به کاهش هزینه های سازمان کمک می کند بهره گیری از قابلیت
POE (تامین نیروی برق از شبکه) می توان اشاره نمود.

دوربین داخلی ثبت تصویر و ویدئو

با دوربین یک مگاپیکسلی D-Station حضور و غیاب بیومتریک کاملاً به دلخواه مشتری صورت می پذیرد. این دستگاه قادر به ثبت تصاویر کاربران به منظور ت انطباق آن با ورودیهای بیومتریک شامل اثر انگشت و ورودیهای غیر بیومتریک شامل کددهی و کارتهای بدون تماس (RFID) می باشد.

امکانات دستگاه به گونه طراحی شده که کاربران به سهولت و با کمترین آموزش و راهنمایی از دستگاه استفاده نمایند. علاوه بر این D-Station می تواند به عنوان آیفون تصویری به همراه نمایش پیام دلخواه روی صفحه نمایش مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات بی نظیر ، قابلیتهای فراوان

D-Station امکان ارایه سیستم کنترل تردد انعطاف پذیر  را با قابلیت ارتباطی TCP/IP ، پورتهای RS485 ، RS232 و Weigand فراهم آورده است. همچنین در این دستگاه پورتهای  USB ، SD ، SIM ، GPRS/CDMA و کارتخوان بدون تماس (Mifare و 14443 A/B) تعبیه گردیده است.
این دستگاه همچنین شامل پورتهای دیگری است که به
صورت سفارشی عرضه می گردد.

کاربری

ساعت حضور و غیاب / کنترل تردد

سنسور

سنسور اثر انگشت نوری ×  2

دوربین هوشمند

سرعت مطابقت

1:10,000 کمتر از 1 ثانیه

کارت

مایفر (13.56MHz ISO 14443 A/B)

ظرفیت

ظرفیت نمونه

400,000 (1:1)

20,000 (1:N)

حداکثر کاربر

200,000 (10 نمونه اثرانگشت براي هر نفر)

ظرفیت تردد

1,000,000

ارتباط

ارتباط داده ها

Wireless Lan

TCP/IP

RS485 / RS232

USB (Slave)

Wiegand

IN / Out

TTL I/O

4 Input

رله

2

پورتهای حافظه

USB

SD Card

سخت افزار

پردازشگر

667 MHz RISC × 1

400 MHz DSP × 2

حافظه

1 GB Flash

128 MB Ram + (SD Card Slot)

صفحه نمایش

5 اینچ  WVGA لمسی

چراغ نشانگر (LED)

LED Multi Color × 2

صدا

بلندگوی 16 bit Hi-Fi  + میکروفن

دمای کارکرد

-20'C ~ +50'C

حسگر

شتاب سنج ، سوئیچ

کلیدها

- 4 کلیدعملیاتی
- Call
-
(صفحه نمایش لمسی)

ولتاژ عملکرد

12V DC

ابعاد (عرض × ارتفاع × ضخامت)

48 × 204 × 148 mm

Access Point

این دستگاه جهت ارتباط ساعتهای حضور و غیاب دارای شبکه بی سیم WiFi به سایر سیستمها مورد استفاده قرار می گیرد. بدیهی است مجموعه های دارای شبکه بی سیم نیازی به استفاده از این دستگاه ندارند.

* این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.

تلفن داخلی

این دستگاه جهت ارتباط با آیفون دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

* این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.

دستگاه Secure I/O

دستگاه Secure I/O به منظور امنیت بیشتر مابین دستگاه کنترل تردد و سخت افزار مورد استفاده (مانند قفل برقی) قرار می گیرد و کدهای ارسالی توسط دستگاه را رمزگذاری می نماید.

* این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.

سنسور اثر انگشت با پورت USB

در دستگاه حضور و غیاب تعریف اثر انگشت افراد از طریق دستگاه صورت می گیرد. در سازمانهای با پرسنل زیاد و یا جهت سهولت بیشتر می توان با بهره گیری از سنسور اثر انگشت مجزا ، اثر انگشتها را در رایانه تعریف نموده و در زمان دلخواه به دستگاه انتقال داد.

* این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.

آداپتور 12V 2.5A

آداپتور جهت تامین برق دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

* این کالا به همراه دستگاه ارائه می گردد.

 

باطری قابل شارژ

مواقع قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود 5 ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم می کند.

* این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.

کارکرد بدون اتصال دائم به رایانه یا شبکه (Standalone)

  • در حالت فوق دستگاه به صورت مجزا نصب می گردد و صرفاً در صورت استفاده از قابلیت کنترل تردد آن ، خروجی رله به قفل برقی و ... متصل می گردد.
  • انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه (Lan / Wireless Lan) یا اتصال موقت به رایانه از طریق پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال داده ها به وسیله کارت حافظه (USB / SD Card) صورت می گیرد.

کارکرد بدون اتصال دائم به رایانه یا شبکه با Secure I/O

  • در حالت فوق دستگاه بی نیاز از اتصال دائم به رایانه یا شبکه بوده و در مسیر اتصال رله به قفل برقی (و یا سایر سخت افزارها) دستگاه Secure I/O قرار می گیرد. نصب دستگاه Secure I/O به منظور افزایش سطح امنیتی انجام می گیرد.
  • انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه (Lan / Wireless Lan) یا اتصال موقت به رایانه از طریق پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال داده ها به وسیله کارت حافظه (USB / SD Card) صورت می گیرد.

کارکرد در شبکه

 

Bottom of Form