مقالات

 • حفظ سلامت کارمندان با استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  یکی از مواردی که احتمال ابتلا به ویروس کرونا را بیشتر میکند استفاده از وسایلی است که تماس فیزیکی دست با آن بیشتر است و ممکن است که ویروس منتقل شود. از راهکار هایی که برای این مسئله میتوان ارائه داد استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است.

  بیشتر بخوانید

 • امنیت یک ساختمان چگونه تامین میشود؟

  امنیت ساختمان و محل سکونت جزو موارد مهمی است که ساختمان ها و برج های مسکونی باید به دقت به آن توجه کنند. با توجه به میزان بالای تعداد واحد های مسکونی در یک برج و رفت و آمدهای بسیار زیاد، استفاده از سیستم های کنترل تردد میتواند علاوه بر امنیت ساختمان، ورود و خروج افراد را نیز ثبت نماید.

  بیشتر بخوانید

 • دستگاه حضور و غیاب کارت ساعت زنی چیست؟

  تکنولوژی کارت هوشمند به عنوان یکی از دستاوردهای نوین، تحول بسیار زیادی در حوزه سیستم حضور و غیاب ایجاد کرد. دو مقوله مهم امنیت و همراه بودن از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این تکنولوژی است.

   

  بیشتر بخوانید

 • سیستم کنترل تردد پارکینگ چگونه عمل میکند؟

  امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمامی خدمات عمومی استفاده از سیستم کنترل تردد پارکینگ یک امر ضروری و مهم در امنیت و کنترل تردد است.

   

  بیشتر بخوانید

 • دورکاری چه مزایایی برای شرکت ها و کارمندان دارد؟

  امروزه با توجه به شرایطی که وجود دارد بسیاری از مدیران و کارمندان شاغل در سازمان ها و شرکت ها تمایل به فعالیت خارج از محل کار یا همان دورکاری دارند. امروز میخواهیم درباره این موضوع که دورکاری چه مزایایی میتواند برای سازمان ها و شرکت ها داشته باشد صحبت کنیم.

  بیشتر بخوانید